Parafia Wojskowa w Zegrzu

Spotkanie wielkanocne z udziałem żołnierzy, pracowników wojska i zaproszonych gości w CSŁiI

14 kwietnia 2014; tekst i zdjęcia: kpt. Krzysztof Baran

14 kwietnia br. w Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki (CSŁiI) w Zegrzu odbyło się uroczyste spotkanie wielkanocne z udziałem żołnierzy, pracowników wojska i zaproszonych gości.

Świąteczne spotkanie swoją obecnością zaszczycili m.in. przedstawiciel Dowódcy Generalnego RSZ pułkownik Marek Stolarz, Zastępca Prezydenta Miasta Legionowo Piotr Zadrożny, Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Serock Józef Zając, byli komendanci zegrzyńskiego ośrodka, przedstawiciele lokalnych władz i instytucji, służb mundurowych oraz okolicznych jednostek wojskowych, żołnierze i pracownicy wojska Centrum.

Rozpoczynając spotkanie Komendant CSŁiI pułkownik Ireneusz Fura przywitał wszystkich, po czym złożył zebranym życzenia szczęścia, zdrowia i pomyślności z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych. W imieniu Dowódcy Generalnego zabrał także głos pułkownik Stolarz, który wszystkim obecnym życzył spokojnych, wesołych Świąt Wielkanocnych.

Następnie Proboszcz Parafii Wojskowej w Zegrzu ksiądz major Kryspin Rak odmówił modlitwę, po czym wszyscy przystąpili do dzielenia się tradycyjnym jajeczkiem i składania wzajemnie życzeń.
Wstecz
Wstecz