Parafia Wojskowa w Zegrzu

Odpust parafialy ku czci św. Gabriela Archanioła

30 września 2018; tekst: ks. por. Antoni Humeniuk, zdjęcia: Edmund Postołowicz
image

W niedzielę, 30 września, w kościele pw. Matki Boskiej Fatimskiej w Zegrzu odbyła się uroczysta suma odpustowa ku czci patrona parafii św. Gabriela Archanioła. O godzinie 11.00 wielu parafian i zaproszonych gości, zebrało się w naszej świątyni, aby wspólnie uczestniczyć w uroczystej Mszy św. sprawowanej za wszystkich parafian oraz dzieci, które w tym roku przystąpiły w Kościele Garnizonowym w Zegrzu do I Komunii Św.

Czytaj dalej...

Msza św. dla żołnierzy rezerwy promowanych na pierwszy stopień oficerski

22 września 2018; tekst: ks. Antoni Humeniuk, zdjęcia: Edmund Postołowicz
image


W sobotę, 22 września 2018 r., o godz. 19.30 w Kościele Garnizonowym w Zegrzu, została odprawiona uroczysta Msza św. w intencji 145 żołnierzy rezerwy promowanych na pierwszy stopień oficerski.

Czytaj dalej...

Święto Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki w Zegrzu

13 września 2018; tekst: ks. Antoni Humeniuk, zdjęcia: Edmund Postołowicz
image

Z okazji święta Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki 13 września o 9:00, została odprawiona Msza św. w intencji żołnierzy i pracowników Centrum, której przewodniczył ks. kan. płk Zenon Pawelak - proboszcz z Parafii Wojskowo-Cywilnej w Legionowie a koncelebrowali ks. prał. Tomasz Chciałowski - proboszcz z Parafii Matki Bożej Fatimskiej z Legionowa i ks. por. Antoni Humeniuk - proboszcz Parafii Wojskowej z Zegrza.

Czytaj dalej...

Msza św. dla II turnusu Żołnierzy Legii Akademickiej

1 września 2018; tekst: ks. Antoni Humeniuk, zdjęcia: Edmund Postołowicz
image


W sobotę, 1 września 2018 r. o godz. 19.30 w Kościele Garnizonowym w Zegrzu została odprawiona Msza św. dla II turnusu Żołnierzy Legii Akademickiej przed przysięgą, którą złożyli na sztandar CSŁiI w niedzielę 2 września br.

Czytaj dalej...

Artykuły archiwalne

Nowości

  • XXVII Niedziela Zwykła

    W zakładce 'Ogłoszenia' są już dostępne nowe ogłoszenia duszpasterskie oraz intencje na nadchodzący tydzień.

  • Aktualności

    W 'Aktualnościach' znajduję się zdjęcia z odpustu parafialnego, Mszy św. dla II turnusu Żołnierzy Legii Akademickiej, Święta Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki w Zegrzu oraz Mszy św. dla żołnierzy rezerwy promowanych na pierwszy stopień oficerski.